نرخ ارز و طلا در نرخچی به دلیل تذکر بانک مرکزی و اتحادیه طلا فروشان (بنابر دلایل نامعلوم) تا اطلاع ثانوی آپدیت نمی شود!

قیمت میوه تابستان

قیمت میوه تابستانی (شهریور)

قیمت میوه‌ های تابستانی در آخرین روز‌های فصل گرم با کاهش نسبی همراه شده است و قیمت سایر اقلام میوه و تره‌بار نسبت به هفته‌های قبل تقریبا ثبات دارد.

با نزدیک شدن پاییز و از راه رسیدن میوه‌های فصل جدید، قیمت برخی میوه‌های تابستانی مانند هلو و شلیل در مقایسه با هفته‌های قبل با مقداری کاهش روبرو شده است اما سایر اقلام ثبات نسبی قیمت را حفظ کرده‌اند.

بر این اساس هر کیلوگرم سیب درجه یک ۵۵۰۰ تومان و سیب درجه دو ۱۷۰۰ تومان در میوه‌فروشی‌های سطح شهر عرضه می‌شود. همچنین هر کیلوگرم خیار درجه یک ۳۵۰۰ تومان و خیار درجه دو ۱۷۰۰ تومان فروخته می‌شود.

در بین میوه‌های تابستانی هر کیلوگرم هلو و شلیل ۵۸۰۰ تومان و هلو انجیری ۶۰۰۰ تومان به طور متوسط در مغازه‌های سطح شهر عرضه می‌شود. انبه نیز که جزو میوه‌های گران محسوب می‌شود ۹۵۰۰ تومان قیمت دارد.

به گفته برخی فروشندگان در بین صیفی‌جات طالبی، خربزه و خانواده آن‌ها جزو پرمصرف ترین میوه‌های تابستانی هستند. هر کیلوگرم طالبی ۲۲۰۰ تومان،‌ خربزه ۲۰۰۰ تومان و هندوانه ۴۵۰ عرضه می‌شود که قیمت این اقلام در مقایسه با هفته‌های قبل تغییری نداشته است.

همچنین قیمت پیاز و سیب زمینی که طی هفته‌های اخیر با افزایش همراه شده بود مقداری کاهش یافته است و هر کیلوگرم آن ۱۳۰۰ تومان فروخته می‌شود. کدو و بادمجان نیز کیلویی ۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

انواع میوه و تره‌بار(هرکیلوگرم) قیمت
هلو ۵۸۰۰ تومان
گلابی ۵۵۰۰ تومان
سیب درجه یک ۵۵۰۰ تومان
سیب درجه دو ۱۷۰۰ تومان
شلیل ۵۸۰۰ تومان
هلو انجیری ۶۰۰۰ تومان
موز ۳۷۰۰ تومان
خیار درجه یک ۳۵۰۰ تومان
خیار درجه دو ۲۳۰۰ تومان
انبه ۹۵۰۰ تومان
هندوانه ۴۵۰ تومان
خربزه ۲۰۰۰ تومان
طالبی ۲۲۰۰ تومان
پیاز ۱۳۰۰ تومان
سیب زمینی ۱۳۰۰ تومان
کدو ۲۰۰۰ تومان
بادمجان ۲۰۰۰ تومان
منتشر شده در13 سپتامبر 2015
برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,